אתה נמצא כאן: ראשי / הטור של אורן לידור / הטור של אורן לידור – הקמצנות עולה ביוקר

הטור של אורן לידור – הקמצנות עולה ביוקר

פורסם בתאריך – 27/10/2010

"איזה חוסר מזל! גם ה–A ישב במזרח, גם ה–Q במערב וגם ה–Q במזרח. כל הערב אין לי נקודות, וכשסוף סוף מגיע משהו, הכל יושב הפוך", בכה הכרוז על מר גורלו. להלן היד המדוברת:

מערב הוביל ב–6

הכרוז זכה בדומם עם ה–10 ושיחק את ה–K. מערב עיכב וה–Q שוחקה אל ה–A של מערב. ה–7 שוחק ודרום ניסה את ה–J, אבל מזרח כיסה עם ה–Q והכרוז זכה בידו עם ה–K. מאחר ולא נותרו בידו קלאבים, שיחק הכרוז ספייד לעבר ה – K בניסיון נוסף להגיע אל הקלאבים הנכספים שבדומם אבל מזרח זכה ב– A והמשיך בהארט. הכרוז שיחק נמוך בניסיון נואש אחרון להגיע לדומם, אבל מערב זכה באמצעות ה–K והמשיך בהארט שלישי. ה–Q שבדומם נפלה על ה–A של הכרוז אשר שוב נתקע בידו. ההתרסקות כעת היא בלתי נמנעת ודרום נפל 4 פעמים (!!) לאחר שזכה רק בקלאב אחד, 2 דאימונדים ו – 2 הארטים.

"שכחת לציין גם את משחק ההגנה היפה של היריבים", הוסיף שותפו במטרה לעודדו. "הם עיכבו את ה–A, המשיכו בדאימונד ומנעו בקנאות את הכניסה לדומם", הוסיף.

אבל היריב במזרח החליט לזרוע מלח על הפצעים: " יכולת בקלות לבצע את החוזה לו לא היית מתקמצן. כל שהצטרכת לעשות היה לזכות בלקיחה הראשונה באמצעות ה–A וזאת למרות שה–10 היה גבוה. כעת היית ממשיך בקלאבים ומערב היה זוכה ב–A בלקיחה השנייה וממשיך בדאימונד אל ה–K שלך. המשך בהארט נמוך ממך – וההגנה חסרת אונים: לאחר שמערב לוקח ב–K נותר בידך הארט נמוך ככניסה אל ה–Q ואל יתר הקלאבים: 5 קלאבים , 2 דאימונדים ו – 2 הארטים ל – 9 לקיחות קלות".

"כן, אני מבין. זה לא מספיק לקבל קלפים טובים..צריך לדעת מה לעשות איתם", ניסה דרום לאושש את עצמו.

אורן לידור.

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

אודות Bridge

כתוב תגובה

למעלה