אתה נמצא כאן: ראשי / הטור של שירי פאור / הטור של שירי פאור – פיספוסים

הטור של שירי פאור – פיספוסים

פורסם בתאריך – 15/02/2011.

כאשר שחקן משחק באופן קבוע במועדון, הוא מכיר את רמת המשחק של רוב השחקנים. בדרך כלל הוא יודע מי מהמר יותר ומי סולידי, למי אפשר להאמין שהכריז נכון ומי "עובד" עליך ומכריז רק כדי להפריע. לעומת זאת, כשמגיעים למקום חדש, או לתחרות רבת משתתפים עם שחקנים מכל הארץ, אינך יודע מי יושב נגדך. המתנגד יכול להיות שחקן מצוין ויכול להיות שחקן מתחיל. שימו לב איך הצליחו להטעות את שותפתי ואותי בעזרת "פוקר פייס" מצוין:

ההכרזה קצת "מתוחה", דרום יכל להאריך אותה קצת ולבדוק אם לצפון יש עזרה בדיאמונד. מכיוון שההכרזה התנהלה במהירות וללא היסוסים, בתור מערב, הנחתי שהעוצר בדיאמונד נמצא בדרום והחלטתי להוביל "פאסיבי" ב- ה9. המבצע זכה בשולחן, שיחק ספייד נמוך ל- Q בידו ואני השלכתי את הנסיך. ה- A שוחק ללקיחה הבאה, וחשף את החלוקה בשליטים. דרום שיחק עכשיו ספייד נמוך וזכה עם ה- T בשולחן. לא עבר רגע, ומצפון שוחקו 2 הארטים גבוהים, עליהם השליך דרום את 2 הדיאמונדים מידו. המשחק עדיין לא בוצע, למבצע נותרו 2 מפסידים בקלאב. השלב הבא היה הארט מהשולחן, שנחתך בדרום, וקלאב נמוך כדי להגיע למלך שבשולחן. 2 ההארטים הנותרים הפכו לגבוהים ועליהם השליך המבצע את 2 הקלאבים הנמוכים מידו. עכשיו הוא פתח את הקלפים והכריז עם חיוך "הכל שלי". המשחק המדויק השאיר אותנו פעורות פה. הובלה בדיאמונד היתה יכולה להכשיל את המשחק כבר ב- 2 הלקיחות הראשונות, דבר שלא קורה לעיתים קרובות. אמנם היו עוד מספר שחקנים שנפלו בפח, אך רוב השדה שיחק  4 וביצע בין 11 ל- 13 לקיחות.

שלכם,

שירי

אודות Bridge

תגובה אחת

  1. אני רוצה להתייחס לטור שלך בידיעות אחרונות מ-10/2, אבל לא מצאתי דרך ליצור קשר. הבעיה היא למנוע כניסה למזרח, וכתבת שכיסוי K דיאמונד ע"י A מונעת השלכת הספייד המפסיד. זה לא נכון, כי חיתוך ה-A דיאמונד, כניסה בהמשך לדומם והשלכת ספייד על ה-J דיאמונד מביאה לאותה תוצאה (מערב מסומן כבעל Q דיאמונד בעקבות היציאה. החוזה אינו ניתן להכשלה בביצוע נכון! תודה על המדור שלך – אני קורא בכל הזדמנות!
    יורי

כתוב תגובה

למעלה