אתה נמצא כאן: ראשי / הטור של שירי פאור / הטור של שירי פאור – חצי גמר אליפות הארץ (2) מלפני מספר שנים

הטור של שירי פאור – חצי גמר אליפות הארץ (2) מלפני מספר שנים

פורסם בתאריך – 13/10/2010.

בחצי גמר אליפות הארץ, ובתחרויות הדומות לזו, משחקים הרבה מאד משחקים. בשלבים המאוחרים, השחקנים שרגילים לשחק שעות על גבי שעות נשארים עירניים בעוד שמי שלא "בכושר" , עייפותו ניכרת במשחק. שימו לב למשחק הנהדר שביצעה שותפתי נורית גרייצר:

השחקנית בצפון הובילה ב T (סדרה ששותפתה הכריזה), ולאחר פריסת הדומם אפשר לספור 8 לקיחות:

A , שש לקיחות בדיאמונד והמלך קלאב. נורית שיחקה קלאב נמוך מהשולחן, דרום שיחקה את הנסיך, והמלך זכה. נורית עצרה לחשוב: דרום פתחה ב PASS, ולפי ההובלה של שותפתה (גבוה מזוג) כנראה שלדרום יש 6 קלפים בקלאב, ביניהם AQJ. אם היה לה גם A , היא הייתה פותחת 1…(11 נקודות). לעומת זאת אם יש לה רק את התמונות בקלאב, הרי שיש לה 7 נקודות (לא מספיק בשביל התערבות), מכאן שהמלך ספייד כנראה אצלה!! מלכודת בספייד לא תעזור לה, לכן התחילה נורית עם הדיאמונדים: דיאמונד לאס בשולחן ואת המלכה כיסתה במלך כדי לשוב לידה. עכשיו היא משכה את 4 הדיאמונדים הגבוהים, ודרום היתה צריכה להשאיר בידה 6 קלפים: 4 קלאבים זוכים, ומלך ספייד עם קלף נמוך להגן עליו. כעת נורית שיחקה את קלף המפתח: קלאב!! דרום זכתה ב- 4 לקיחות בקלאב ונאלצה לשחק ספייד  נמוך היישר לתוך המלכודת במזרח. נורית זכתה במלכה ספייד כלקיחה החסרה והיתה היחידה שביצעה את המשחק.

שירי פאור.

אודות Bridge

כתוב תגובה

כתובת הדואר לא תפורסם שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

למעלה