אתה נמצא כאן: ראשי / קושיות ברידג' / קושיות ברידג' / קושיות ברידג' / פתרון קושיית ברידג' מספר 48

פתרון קושיית ברידג' מספר 48

פורסם ביום 16.06.2013; עודכן ביום 14.04.2017

קהל היעד:

התגובה ל-4NT Roman Key-card Blackwood ייתכן ולא יכולה לגלות בו-זמנית האם אתה מחזיק את המלכה בשליט. איך אתה מכריז כדי להראות את זה אם יש לך 0, 1, 3 או 4 קלפי מפתח? שותף, אם רוצה לשחק בסלאם, אם יש לך את המלכה בשליט, הכרז את הסדרה הבאה (למעט סדרת השליט) לשאול.

מה אתה חושב שאתה צריך להכריז עם הידיים הבאות?

הפתרון:

אתה כבר הצגת את שלושת קלפי המפתח שלך. לשלול את המלכה בשליט, הכרז Sign off בחמש בסדרה המוסכמת. חמש בסדרה המוסכמת הוא ההכרזה היחידה כדי לשלול את המלכה בשליט מנצחת.

 6: הפעם יש לך חדשות טובות עבור שותפך. יש לך את המלכה הנחשקת של סדרת השליט, בנוסף לשלושת קלפי המפתח שכבר הצגת. אתה מעביר את זה בקפיצה לסלאם.

6 או 6. שוב, יש בידך את המלכה של סדרת השליט. אתה יכול להראות מאפיין זה על ידי קפיצה ל-6. עם זאת, זה עשוי להיות מועיל יותר להכריז 6 במקרה שיש לשותף מחשבות של גראנד סלאם. מאחר שכל הכרזה אחרת מאשר חמש בסדרת השליט מציגה את המלכה בסדרת השליט, זה מראה את המלך של diamonds בנוסף למלכה בשליט.

נקודה לציון:
אם הכרזת שאלת המלכה-היא כבר מעל חמש בסדרה המוסכמת, אתה שולל את המלכה בסדרת השליט על ידי signing off בשש בסדרה המוסכמת. כל הכרזה אחרת היתה מראה את המלכה בסדרת השליט.

מקור: mrbridge

לקישור לכתבה " לקראת הכרזת סלאם " – לחץ כאן

לקישור לכתבה " Ask Sally: קונבנציית Roman Key-Card Blackwood " – לחץ כאן

בברכה,

גבי לוי

אודות Gabi

כתוב תגובה

למעלה

תפריט נגישות

נגישות